Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Copak je nového? (jaro 2005)


Na podzim loňského roku jsme na trh uvedli novou řadu vybraných luxusních klik EXCLUSIVE LINE určenou pro nejnáročnější zákazníky. Letošní rok byl obzvláště pestrý. Přinesl například kování ALEXIS, ANETA, DINO, nerezové kování bylo rozšířeno o štítové varianty, bezpečnostní nerezové kování a bezpečnostní kování KIRA.

Nejnovějšími hity této sezóny jsou sprchové kouty, dřezy a točitá schodiště v zajímavých designech a variantách.

V oblasti podpory prodeje jsme vytvořili pro naše zákazníky novou variantu stojanů určených pro vzorky kování. Stojany umísťujeme postupně u našich smluvních partnerů v jejich vzorkovnách.

Stavební kování je tak od loňského podzimu nabízeno zákazníkům v atraktivnější podobě a design stojanů umožňuje zároveň velkou variabilitu.

Klassik 125 BrnoSpolečnost COBRA se také podílela svými produkty na výstavbě jednoho z nejnavštěvovanějších domů stálé výstavy rodinných domů ve Stavebním centru EDEN 3000 Brno (vstup 9. branou BVV z ulice Bauerova, za pavilonem Z), kterou lze navštívit každý den včetně víkendů v době od 10,00 do 18,00 hodin.

Rodinný dům Klassik 125 ročně navštíví více než 120 tisíc návštěvníků. Návštěvníci si mohou v případě zájmu odnést propagační materiály týkající se konkrétních výrobků zabudovaných ve vzorovém domě, nebo zakoupit stavební odbornou literaturu a projekty konkrétních rodinných domů.

Jak vidíte, neustále se u nás něco děje a středem naší pozornosti jste VY, naši zákazníci, rozhodně se vám tedy vyplatí tuto rubriku sledovat.

Zdroj:  Cobra Magazín (jaro 2005)


Zeptejte se