Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Desetitisíce realizací dávají záruku ověřené kvality (březen 2010)


Společnost G SERVIS CZ, s.r.o., je nejvýznamnějším dodavatelem typových projektů rodinných domů v České republice. Od roku 1995 individuálním stavebníkům i stavebním společnostem vyprojektovala více než 18 000 rodinných domů různých velikostí a kategorií. Pomohla tak vytvořit domov pro více než 60 tisíc zákazníků nejen v České republice.

Soukromým stavebníkům, realitním, stavebním i developerským firmám na území ČR společnost G SERVIS nabízí kompletní služby v oblasti projektování rodinných domů, zpracování související dokumentace a služeb. Každoročně přichází s desítkami nových originálních projektů, momentálně jich má v nabídce v různých velikostech a kategoriích neuvěřitelných 900!Nabídka zahrnuje jak levnější řešení rodinných domů, tak nadstandardní rodinná sídla, aby rozsah nabídky uspokojil nároky všech stavebníků. Objednat si lze rovněž individuální projekty, typové projekty garáží a řadových domů i domů bytových.

Společnost G SERVIS CZ spolupracuje s výrobci rozličných stavebních materiálů a případně vlastní projekty aplikuje na jejich ucelené konstrukční systémy. Ceny projektů rodinných domů od GSERVISu začínají na 17 500 Kč a končí u 39 500 Kč za kompletní projektovou dokumentaci, kterou lze využít i pro vlastní realizaci stavby. Je to zhruba o řád níž, než o kolik si říkají projektanti při vytváření zcela individuálního řešení.

Projekty samozřejmě obsahují vše, co stavebník potřebuje v rámci povolovacího řízení a dodavatel potom pro samotnou realizaci. Tedy v pěti paré projekt architektury a statiky (základy domu, půdorysy jednotlivých podlaží, příčný řez domu, krov domu, pohledy, stavební detaily, výpis prvků a výkresy skladeb), projekt zdravotechnických instalací, projekt vytápění, projekt elektroinstalace a jakýmsi bonusem i ucelený Adresář doporučených dodavatelů. Doplňkově lze objednat mimo jiné projekt instalací elektronického zabezpečení domu, rozvodů telefonu a domácího telefonu a rozvody televizního signálu, výkaz výměr, projekt osazení domu do terénu a napojení na inženýrské sítě, průkaz energetické náročnosti budovy, dokumentaci k územnímu řízení a dokonce i změny stavby před dokončením.

Velkou předností služeb společnosti G SERVIS je garance termínu dodávky potřebné dokumentace, aby stavebník mohl zahájit stavební řízení již za 10 dnů od výběru rodinného domu. Do 10 dnů stavebník obdrží vybraný typový projekt rodinného domu, projekt osazení domu na pozemek, který řeší nejen umístění domu, ale i jeho napojení na inženýrské sítě, komunikaci a zásady organizace výstavby na pozemku, průkaz energetické náročnosti budovy, který posuzuje úroveň energetického hospodářství objektu a na základě toho objekt zatřídí na stupnici energetické náročnosti (obdobně jako u domácích spotřebičů) a v případě požadavků stavebníka i projednané klientské změny projektové dokumentace zpracované na základě požadavků stavebníka v ceně již od 880 korun.

Dodávkou projektu spolupráce nekončí

Odpovídá Jiří Maňák, obchodní ředitel

Proč by měl člověk přemýšlející o stavbě vlastního rodinného domu oslovit právě společnost G SERVIS CZ?
Těch důvodů je mnoho. Naše nabídka představuje neuvěřitelných 900 projektových řešení, projekty rodinných domů prodáváme více jek 15 let a jsme velice flexibilní a rychlí! Garantujeme dodávku dokumentace již do 10 dnů od objednání projektu. V našich domech, přesněji spíš v domech postavených podle našich projektů, už bydlí skoro 60 tisíc spokojených zákazníků! Jsou tedy spolehlivě prověřené. A konečně je nespornou výhodou našich projektů také jejich nízká cena spojená s vysokou odbornou kvalitou a nadstandardním rozsahem dokumentace.

Čím především je vaše nabídka služeb výjimečná?
Jejich rozsahem. Naši zákazníci mohou například těžit z úzké spolupráce společností G SERVIS CZ a DEKTRADE a.s. Díky tomu, že obě společnosti patří do skupiny DEK, mohou stavebníci, kteří se rozhodli začít se stavbou rodinného bydlení podle projektu společnosti G SERVIS CZ, získat významnou podporu při přípravě a realizaci stavby. Zejména jde o využití ojedinělého prémiového programu Fasáda za věrnost, s bonusem v podobě fasádní omítky zdarma.

Jakými rozhodujícími skutečnostmi jsou ovlivňované vámi nabízené projekty?
Vycházíme z toho, co je žádané, rozhodně nemáme sklony podceňovat vkus našich zákazníků. Zároveň však musejí tato projektová řešení splňovat obecně uznávané nároky na dispoziční a architektonické řešení rodinného domu současnosti. Pochopitelně domy musejí také splňovat čím dál přísnější parametry související s provozem domu a jeho nároky na spotřebu energií. Rozsahem a kvalitou naše typové projekty předčí individuální projekty, avšak jejich cena je nesrovnatelně nižší. Také případná úprava typového projektu podle požadavků zákazníka představuje vždy rychlejší a levnější variantu než projekt individuální.

Můžete krátce nastínit filozofii, jíž se firma G SERVIS CZ řídí v přístupu k zákazníkovi?
Chceme mu nabídnout veškerou potřebnou dokumentaci a nejširší spektrum služeb co nejpříjemnější cestou. Náš zákazník si „pouze“ vybere svůj vysněný rodinný dům podle vizualizací studie domu a množství grafických nástrojů. Ukáže na něj a my mu dodáme veškerou potřebnou dokumentaci a služby nejen pro zahájení stavebního řízení. Každý zákazník by si měl u naší společnosti vybrat, pokud ne, jsme mu ve velice krátkém termínu a za bezkonkurenční cenu připraveni upravit typový projekt formou klientských změn nebo i zpracovat projekt individuální.

G SERVIS CZ, S.R.O.
Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10
Zákaznická linka: 236 160 333
E-mail: gservis@gservis.cz
Internet: www.vybersidum.cz

Zdroj: TOP DOMY 2010


Zeptejte se