Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce března (březen 2008)


Dům měsíce března

Rodinný dům Dominant Plus

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit rodinný dům Dominant Plus. Rodinný dům Dominant Plus je větší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Jedná se o typ domu s obytným podkrovím, se sklonem střechy 40°. Dům je řešen jako bydlení pro 5-6 člennou rodinu. Dům je určený pro rovinatý, případně mírně svažitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je dům optimální realizovat na pozemky o velikosti min. cca 800 m2. Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory a terasa byly dostatečně prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace, je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze.

Dům Dominant Plus je i přes svoji velikost poměrně velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v zajímavém členitém vzhledu a v prostorné dispozici.

Půdorysně má dům tvar dvou obdélníku. Dům je zastřešený sedlovou střechou se 2 vikýři. Hlavní vstup do rodinného domu je situovaný z čelní strany pomocí krytého závětří. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří. Ze zádveří je přístupná chodba, která tvoří hlavní komunikační prostor domu. Z chodby je přístup do kuchyně s jídelnou, pokoje, WC, obývacího pokoje, do výškově odskočené dvougaráže a po schodišti do podkroví.

Noční část domu je v poschodí, řešeném jako obytné podkroví.Z chodby, která tvoří hlavní komunikační prostor v poschodí, je přístup do ložnice, dvou pokojů, pokoje nad garáží a koupelny. Z ložnice a z jednoho pokoje jsou přístupné balkóny.

Dominant Plus je realizovaný jako vzorový dům v Kojeticích u Prahy. Na výstavbu vzorového domu se mimo společností BUILDWORK a GSERVIS CZ podíleli i další významné společnosti jako je XELLA dodávkou kompletního stavebního systému Ytong, společnosti Steko krby, Schneider Electric, CIKO komíny, Rigips, LG Electronic a další. Vzorový dům je zároveň zákaznickým centrem společnosti Buildwork, s.r.o.

Vzorový dům je otevřený denně včetně soboty od 9.00 do 12.00 hod (mimo pondělí a středu) a od 13.00 hod do 18.00 hod. V neděli je dům otevřený od 14.00 hod. do 17.30 hod. Mimo otevírací hodiny kontaktujte společnost Buildwork, s.r.o. na tel. 775 210 115 Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 800 originálních projektových řešení. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí, dispozic a architektonických stylů. Určitě si vyberete i Vy.

Na všechny typy domů naše společnost dodává projekty, které slouží nejen pro stavební řízení, ale jsou určeny i pro vlastní realizaci domu.

cena projektu 35 550 Kč
orientační cena domu 5 450 000 Kč

přízemí - užitková plocha: 132,7 m² poschodí - užitková plocha: 119,8 m²

Hodnocení provedl - Ing. Ota Štork, G SERVIS CZ, s.r.o.

Zdroj: Dům a Zahrada Můj Dům


Zeptejte se