Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce července (červen 2007)


Rodinný dům Hit

Rodinný dům Hit

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit rodinný dům Hit. Rodinný dům Hit je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Jedná se o typ domu s obytným podkrovím a sklonem střechy 40°. Dům je řešen jako bydlení pro 4 člennou rodinu. Dům je určený pro rovinatý případně mírně svahovitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je dům možné realizovat i na pozemku jen 500-600 m2. Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory a terasa byly dostatečně prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze.

Dům Hit je velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v atraktivním venkovním vzhledu, tvořeném střešními vikýři a v maximálním využití vnitřního prostoru domu a nízkých nákladech na výstavbu.

Vstup do domu je situovaný z čelní strany. Za vstupními dveřmi se nachází centrální komunikační prostor domu zádveří. Ze zádveří je přístupné WC, komora, schodiště, obývací pokoj a kuchyň. Z prostoru kuchyně je přístupná praktická spíž. Dominantou obývacího pokoje je rohový krb. Z obývacího pokoje je přístupná terasa. Po schodišti tvaru U je přístup do podkroví. V podkroví jsou umístěny tři pokoje, chodba a koupelna s WC. Ze dvou pokojů je přístup na balkon orientovaný do zahrady.

Parkování vozidla je navrženo pod suchým stání na boční straně domu. Suché stání je navrženo s dřevěným krovem a opatřeném taškovou krytinou. V tomto prostoru je možné realizovat i plnohodnotnou garáž. Rodinný dům Hit s garáží máme v nabídce pod označením Hit Plus.

Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 676 originálních projektů. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz, nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí a architektonických stylů. Určitě si vyberete i vy. Na Všechny typy domů naše společnost dodává kompletní projekty.

přízemí - užitková plocha: 70,7 m2 poschodí - užitková plocha: 47 m2

Hodnocení provedl Ing. Ota Štork, samostatný projektant G SERVIS CZ,s.r.o.

Zdroj: Můj dům a Dům a Zahrada


Zeptejte se