Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce července (červenec 2008)


Dům měsíce července

Rodinný dům Klassik 157

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit rodinný dům KLASSIK 157. Rodinný dům KLASSIK 157 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Jedná se o typ domu s obytným podkrovím a sklonem střechy 30°. Dům je řešen jako bydlení pro 5-6ti člennou rodinu. Dům je určený pro rovinatý případně mírně svažitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je dům možné realizovat i na pozemku o velikosti od 600 m2. Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory, terasa byly dostatečně prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze.

Dům KLASSIK 157 je poměrně velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v tradičním venkovním vzhledu. Na boční straně domu je pod protaženou střechou umístěna garáž pro parkování auta. U domu KLASSIK 157 je díky vyšší nadezdívce po obvodové stěně lepší využití podkrovních místností.

Dům je zastřešen sedlovou střechou. Krytý vstup do domu je situovaný z čelní strany. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří, ze kterého je přístupná koupelna s WC a spojovací hala. Ze spojovací haly je přístup do obývacího pokoje a do kuchyně. V proskleném výklenku u kuchyně ze zadní strany domu je umístěn jídelní kout. Pro kuchyň je z chodby přístupná spíž. V zadní části obývacího pokoje a z jídelny je vstup na krytou terasu s posezením do zahrady. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu. Do obývacího pokoje je možno doplnit vnitřní krb. Ve spojovací hale je umístěno schodiště spojující denní a noční část domu. V noční části domu - podkroví jsou umístěny tři pokoje, chodba a koupelna s WC. Z pokojů orientovaných směrem do zahrady je přístup na balkon. Z ložnice a koupelny je přístup na balkon orientovaný směrem do ulice.

Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 800 originálních projektových řešení. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí, dispozic a architektonických stylů. Určitě si vyberete i Vy.

Na všechny typy domů naše společnost dodává projekty, které slouží nejen pro stavební řízení, ale jsou určeny i pro vlastní realizaci domu.

cena projektu 21 069 Kč
orientační cena domu 2 575 000 Kč


přízemí - užitková plocha: 86,7 m²                    poschodí - užitková plocha: 66,9 m²

Hodnocení provedl - Zdeněk Kryštof, G SERVIS CZ, s.r.o.

Zdroj: Dům a Zahrada Můj Dům


Zeptejte se