Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce června (červen 2008)


Dům měsíce června

Rodinný dům Bungalow 13

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit přízemní rodinný dům Bungalow 13. Rodinný dům Bungalow 13 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do přízemní okolní zástavby. Jedná se o přízemní typ domu bez obytného podkroví se sedlovou střechou a sklonem střechy 20°. Dům je řešen jako bydlení pro 3-4 člennou rodinu. Dům je určený pro rovinatý případně mírně svažitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je dům možné realizovat i na pozemku jen 500-600 m2.

Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory, terasa byly dostatečně prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze.

Dům Bungalow 13 je poměrně velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v jednoduchosti výstavby. U tohoto domu není počítáno s nosnou stropní konstrukcí, ale jeho vnitřní prostor je otevřen ve sklonu střechy až do hřebene, což opticky zvětšuje vnitřní prostor.


Hlavní vstup do domu je situovaný z čelní strany. Za vstupními dveřmi se nachází malé zádveří, ze kterého se vstupuje do chodby a následně do dvou pokojů, WC a koupelny. Z chodby se vstupuje do kuchyně, prostoru se stolováním, komory a obývacího pokoje. Na boční straně domu je situován výstup na terasu z obývacího pokoje. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu. Parkování vozidla je uvažováno na zpevněné ploše na pozemku. Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 800 originálních projektových řešení. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz, nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí, dispozic a architektonických stylů. Určitě si vyberete i Vy.

Na všechny typy domů naše společnost dodává projekty, které slouží nejen pro stavební řízení, ale jsou určeny i pro vlastní realizaci domu.

cena projektu 18 900 Kč
orientační cena domu 1 578 000 Kč


přízemí - užitková plocha: 71,3 m²

Hodnocení provedl - Zdeněk Kryštof, G SERVIS CZ, s.r.o.

Zdroj: Dům a Zahrada Můj Dům


Zeptejte se