Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce června (květen 2007)


Rodinný dům GENERACE

Rodinný dům Generace

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit rodinný dům Generace. Tento rodinný dům je dům střední velikosti určený pro rovinatý případně mírně svahovitý pozemek. Dům patří do kategorie bungalowů, domů s mírným sklonem střechy, přízemních, bez obytného podkroví. Tento typ domu se stává stále oblíbenějším. Vzhledem ke svému tvaru a vetší zastavěné ploše je dům vhodný pro pozemky od 700m2. Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory a obytná terasa domu – atrium, byly dostatečně prosluněny.

Dům Generace je velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v moderním venkovním vzhledu, jednoduché dispozici, která však nabízí nadstandardní bydlení. Volné propojení kuchyně s obytným prostorem, oddělené pouze stěnou, zajistí maximální využití prostoru a kontakt mezi obyvateli domu. Noční část, tři prostorné ložnice a koupelna, je osazena v samostatném křídle. U ložnici je situována prostorná šatna. Situační řešení domu obsahuje veškeré pomocné prostory, technickou místnost u vstupu, spíž u kuchyně, samostatné WC, dostatek úložných prostor ve vestavných skříních. Velice poutavým prvkem je propojení ložnice a obývacího pokoje s obytnou terasou.

Na tomto místě je vhodné si představit, že v její blízkosti bude osazen venkovní bazén, případně krytá pergola, chránící venkovní sezení, doplněné zahradním krbem.Tento, dnes již běžný standard, dodá Vašemu bydlení v rodinném domě prvek pohody a maximální relaxace.

Parkování vozidla je navrženo pod pergolou v boční části domu. V tomto prostoru je možné realizovat i plnohodnotnou garáž.Tento dům s garáží máme také v nabídce, pod označením Generace plus. Rodinný dům Generace získal zvláštní ocenění – první cenu odborné poroty časopisu Dům a zahrada.

Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 676 originálních projektů. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz, nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí a architektonických stylů. Určitě si vyberete i vy. Na Všechny typy domů naše společnost dodává kompletní projekty.

přízemí - užitková plocha: 152,8 m2
Půdorys přízemí domu Generace

Hodnocení provedl - Ing. Jiří Vrbka

Zdroj: Můj dům a Dům a Zahrada


Zeptejte se