Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce listopadu (říjen 2007)


Rodinný dům PLUTO

Dům měsíce listopadu

Rodinný dům Pluto

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit rodinný dům Pluto. Rodinný dům Pluto je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Jedná se o typ domu s obytným podkrovím a sklonem střechy 40°. Dům je řešen jako bydlení pro 4 člennou rodinu. Dům je určený pro rovinatý případně mírně svahovitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je dům možné realizovat i na pozemku jen 500-600 m2. Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory, terasa a krbové posezení byly dostatečnu prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze. Dům Pluto je poměrně velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v tradičním venkovním vzhledu domu, který je doplněn o suché stání vozidla se začleněným krbovým posezením a v maximálním využití vnitřního prostoru domu.

Krytý vstup do domu je situovaný z čelní strany. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří, ze kterého je přístupná technická místnost s WC a obývací pokoj. Z obývacího pokoje je přístup do kuchyně. V obývacím pokoji je umístěna i jídelní část domu, která je přilehlá ke kuchyni. Z kuchyně je přístupná spíž. V zadní části obývacího pokoje je vstup na terasu s krbovým posezením do zahrady. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu. V obývacím pokoji je navržen krb, který díky své poloze je schopen vytopit obytný prostor v období mírného klimatu. Po schodišti tvaru U je přístup do podkroví. V podkroví jsou umístěny tři pokoje, chodba a koupelna s WC. Ze zadního pokoje je přístup na balkon orientovaný směrem do zahrady.

Parkování vozidla je navrženo pod suchým stáním na boční straně domu. Suché stání je navrženo jako dřevěná konstrukce zastřešená polykarbonátem. V tomto prostoru je možné realizovat i plnohodnotnou garáž. Rodinný dům Pluto s garáží máme v nabídce pod označením Pluto Plus. Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 676 originálních projektových řešení. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz, nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí, dispozic a architektonických stylů. Určitě si vyberete i vy. Na všechny typy domů naše společnost dodává kompletní prováděcí projekty.

přízemí - užitková plocha: 104.3 m² poschodí - užitková plocha: 49.2 m²

Hodnocení provedl - Ing. Ota Štork

Zdroj: Dům a Zahrada


Zeptejte se