Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce prosince (listopad 2007)


Dům měsíce prosince

Rodinný dům Uno 2

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit rodinný dům Uno 2. Rodinný dům Uno 2 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nižší okolní zástavby. Jedná se o přízemní typ rodinného domu se sklonem střechy 25°. Dům je řešen jako bydlení pro 4 až 5-ti člennou rodinu. Rodinný dům Uno 2 je určený pro rovinatý případně mírně svahovitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je dům možné realizovat na pozemku 600 m2 a více.

Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory a krytá terasa byly dostatečně prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze. Vstup do domu je situovaný z čelní strany. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří, ze kterého je přístupné WC a jídelna. Z jídelny je přístupná chodba, obývací pokoj, krytá terasa a kuchyň se spíží. Klidová noční část domu je přístupná z chodby a nacházejí se zde tři pokoje a koupelna. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu. V obývacím pokoji a v jídelně je navíc obytný prostor otevřen až do krovu. V obývacím pokoji je navržen krb, který díky své poloze je schopen vytopit i přilehlou jídelnu a kuchyň v období mírného klimatu.

Rodinný dům Uno 2 je poměrně velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v moderním členění fasády spočívající v kombinaci omítky a dřevěných prvků. Dalším faktorem je nenárčanost a rychlost výstavby tohoto domu, čemuž napomáhá jednoduchý půdorysný tvar domu. Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 800 originálních projektových řešení. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz, nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí, dispozic a architektonických stylů. Určitě si i vy vyberete. Na všechny typy domů naše společnost dodává kompletní prováděcí projektovou dokumentaci.

cena projektu 21 456 Kč
orientační cena domu 2 622 000 Kč

přízemí - užitková plocha: 127,70 m²

Hodnocení provedl - Ing. Ota Štork G SERVIS CZ, s.r.o.

Zdroj: Dům a Zahrada Můj Dům


Zeptejte se