Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce října (říjen 2008)


Dům měsíce října

Rodinný dům Bungalow 59 Plus

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit přízemní rodinný dům Bungalow 59 Plus. Rodinný dům Bungalow 59 Plus je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nižší okolní zástavby. Jedná se o jednopodlažní rodinný dům s valbovou střechou se sklonem střechy 25°. Dům je řešen jako bydlení pro 4–5 člennou rodinu. Je určený pro rovinatý případně mírně svažitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je možné jej realizovat i na pozemcích o rozloze od 600 m2. Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory a terasa byly dostatečně prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze.

Dům Bungalow 59 Plus je poměrně velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v atraktivním venkovním vzhledu, tvořeném členitou fasádou, zajímavou střechou a v maximálním využití vnitřního prostoru domu.

Půdorys je ve tvaru dvou obdélníků. Zastřešení je řešené valbovou střechou, překrývající neobytné podkroví.

Vstup ze zádveří přechází do denní části, která je tvořená obývacím pokojem s přímým napojením na terasu a jídelnou. Z obývacího pokoje je přístupná kuchyň s komorou. WC je přístupné ze zádveří. Noční část je v zadním křídle, které je přístupné chodbou. V této části se nachází 3 pokoje a koupelna s WC.

Přístup do půdního prostoru domu je umožněn z chodby za pomocí sklápěcího schodiště. Půdní část je možné využít na skladové prostory.

Přístup do garáže umístěné na boční straně domu je umožněn garážovými vraty umístěnými na čelní straně objektu. Z garáže je umožněn výstup na zahradu.

Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 800 originálních projektových řešení. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz, nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí, dispozic a architektonických stylů. Určitě si vyberete i Vy.

Na všechny typy domů naše společnost dodává projekty, které slouží pro stavební řízení i pro vlastní realizaci domu.

cena projektu 23 742 Kč

orientační cena domu 2 902 000 Kč


přízemí - užitková plocha: 114,2 m²

Hodnocení provedl - Ing. Petr Labík, G SERVIS CZ, s.r.o.

Zdroj: Dům a Zahrada Můj Dům


Zeptejte se