Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce února (únor 2008)


Dům měsíce února

Rodinný dům Kompakt 45

Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit rodinný dům Kompakt 45. Rodinný dům Kompakt 45 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Jedná se o typ domu s obytným podkrovím, se sklonem střechy 38°. Dům je řešen jako bydlení pro 5-6 člennou rodinu. Dům je určený pro rovinatý, případně mírně svažitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je dům možné realizovat na menší pozemky, už od cca 500 m2. Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory a terasa byly dostatečně prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace, je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze. Dům Kompakt 45 je poměrně velmi oblíben u našich zákazníků. Jeho oblíbenost vidím v hezkém, kompaktním vzhledu a účelné dispozici.

Půdorysně má dům tvar obdélníku. Dům je zastřešený sedlovou střechou se 2 vikýři. Hlavní vstup do rodinného domu je situovaný přes překryté závětří z čelní strany objektu. Rodinný dům je přístupný ještě z terasy ze zadní strany objektu. Z funkčního hlediska můžeme dům rozdělit na dvě části: denní část – přízemí, noční část – poschodí. Přízemí, které tvoří denní část rodinného domu, se přes závětří dostaneme do zádveří. Ze zádveří je přístupný pokoj, WC, kuchyň a obývací pokoj s jídelnou. Z kuchyně je přístupná spíž. Z obývacího pokoje je přístup na terasu za domem. Součástí obývacího pokoje je schodiště, ze kterého je přístupná podkrovní část domu. Noční část domu je na poschodí, řešeném jako obytné podkroví. Z chodby, která tvoří hlavní komunikační prostor v poschodí, je přístup do ložnice, dvou pokojů a koupelny. Z ložnice je vstup do samostatné koupelny a na balkon.

Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 800 originálních projektových řešení. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí, dispozic a architektonických stylů. Určitě si vyberete i Vy.

Na všechny typy domů naše společnost dodává projektovou dokumentaci, která slouží nejen pro stavební řízení, ale jsou určeny i pro vlastní realizaci domu."

cena projektu 22 473 Kč
orientační cena domu 2 747 000 Kč

přízemí - užitková plocha: 75,6 m² poschodí - užitková plocha: 71 m²

Hodnocení provedl - Ing. Vítězslav Krotký G SERVIS CZ, s.r.o.

Zdroj: Dům a Zahrada Můj Dům


Zeptejte se