Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dům měsíce září - ALFA


Dům měsíce září

Rodinný dům ALFA Vážení čtenáři, je pro mne potěšením, že Vám mohu představit rodinný dům ALFA. Rodinný dům ALFA je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Jedná se o typ domu s obytným podkrovím, se sklonem střechy 40°. Svým dispozičním řešením uspokojí nároky na bydlení 5-6 členné rodiny. Dům je určený pro rovinatý, případně mírně svažitý pozemek. Vzhledem ke své velikosti je dům vhodné realizovat i na menší pozemky, už od cca 500 m2. Při situování domu na pozemek je nutné dbát na orientaci stavby a to tak, aby obytné prostory a terasa byly dostatečně prosluněny. Pokud by nevyhovovala orientace, je možno projekt objednat v zrcadlovém obraze. Dům ALFA dlouhodobě patřií u našich zákazníků k těm nejoblíbenějším. Jeho oblíbenost vidím v hezkém, kompaktním vzhledu a účelné dispozici.

Rodinný dům je čtvercového půdorysného tvaru s garáží umístěnou z boční strany. V rohové části domu je umístěná apsida. Vstupní závětří je vytvořené pomocí předsazené garáže a střešní konstrukce, které spolu s vikýřem nad vstupem působí dominantně. Nad hlavní částí domu i nad garáží tvoří zastřešení sedlová střecha. Přes vstupní závětří se přechází do chodby, ze které je přístupná koupelna a hala. Hala tvoří hlavní komunikační prostor domu, který je přímo propojený z obývacím pokojem. Vzhledem k velikosti domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelní částí, což má za následek optické zvětšení těchto prostor. Z obývacího pokoje je východ na terasu. V hale je umístěné schodiště, které spojuje denní část domu na přízemí s noční částí na poschodí. Pod schodištěm je umístěná komora. V přízemí se ještě nachází pokoj přístupný z haly. Garáž je umístěná na boční straně domu.

Noční část domu se nachází v poschodí řešeném jako obytné podkroví. Tady se nacházejí 3 pokoje, koupelna, WC a šatna. Ze dvou pokojů je přístup na balkon.

Pokud uvažujete o výstavbě domu, nebo hledáte inspiraci, v naší nabídce najdete 800 originálních projektových řešení. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách společnosti www.vybersidum.cz nebo ve firemním katalogu. Nabídka společnosti obsahuje domy různých velikostí, dispozic a architektonických stylů. Určitě si vyberete i Vy. Na všechny typy domů naše společnost dodává projekty, které slouží nejen pro stavební řízení, ale jsou určeny i pro vlastní realizaci domu.
cena projektu 23 409 Kč
orientační cena domu 2 861 000 Kč

přízemí - užitková plocha: 72,5 m²

poschodí - užitková plocha: 62,1 m²

Hodnocení provedl - Ing. Vítězslav Krotký,
G SERVIS CZ, s.r.o.

Zdroj: Dům a Zahrada
Můj Dům


Zeptejte se