Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

EXCLUSIV 250 - Případně dvougenerační (2010)


Tento velký dům svými parametry uspokojí nároky na bydlení až sedmičlenné rodiny. Po malých úpravách ho lze řešit i jako dvougenerační, prostor pro druhou kuchyni v podkroví se nabízí ve více variantách. Suterén je možné podle potřeby zvětšit nebo naopak zmenšit, případně úplně zrušit a turbokotel pak přemístit do koupelny v přízemí.

RD Exclusiv 250Půdorys přízemí rodinného domu Exclusiv 250Půdorys poschodí rodinného domu Exclusiv 250Půdorys suterénu rodinného domu Exclusiv 250

TYP: Exclusiv 250
POČET MÍSTNOSTÍ: 6+1, dvojgaráž
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 203,7 m²
PODLAHOVÁ PLOCHA: 420,7 m²
VHODNÝ POČET OSOB: až 7
OBESTAVĚNÝ PROSTOR: 1655,1 m³
MINIMÁLNÍ ROZMĚR PARCELY: 30 x 19 m
SKLON STŘECHY: 30 stupňů

KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ: Standardně jsou obvodové stěny, nosné i nenosné příčky a stropy domů stavěných podle projektové dokumentace od společnosti G SERVIS CZ zhotovené klasickými technologiemi zdění, za použití prvků kompletního cihlového systému. Společnost G SERVIS CZ je partnerem sdružení Porotherm dům Wienerberger. Spolupracuje však i s výrobci pórobetonu a dodává projektová řešení také pro výstavbu za pomoci jejich konstrukčních systémů. Další možností realizace projektů dodávaných společností G SERVIS CZ je technologie montované dřevostavby. Díky propracovaným způsobům výstavby a použití osvědčených materiálů, tak existuje záruka maximální kvality hotového díla.

ENERGETICKÉ PARAMETRY:Jsou závislé na použité technologii a řeší je smlouva s dodavatelem stavby. Například při použití cihelných kvádrů na tepelně izolační maltu za současné aplikace kontaktního zateplovacího systému, dosáhne součinitel prostupu tepla konstrukcí obvodového zdiva hodnoty U=0,28 W/m2K.

ROZSAH STANDARDNÍ DODÁVKY: Společnost G SERVIS CZ dodává kompletní projektovou dokumentaci nezbytnou pro stavební řízení i vlastní realizaci stavby. Tu může eventuálně provést některá z partnerských firem v rámci sdružení Porotherm dům Wienerberger podle své lokální působnosti. Vybrané stavební firmy pokrývající celé území ČR garantují kvalitní realizaci a pevné ceny. Kompletní projektovou dokumentaci společnost G SERVIS CZ dodává do 14 pracovních dnů od doručení objednávky a zaplacení zálohy. Zákazník může využít i možnosti osobního odběru, nebo expresní dodávku do tří pracovních dnů.

MOŽNÝ NADSTANDARD: Spolupráce společnosti G SERVIS CZ se stavebníkem nemusí končit dodávkou projektu. Typový projekt lze po předchozí konzultaci upravit podle přání klienta. Další službou se může stát pomoc při hledání a výběru pozemku, při financování stavby i při její realizaci.

CENA: Základní cena standardního provedení domu Exclusiv 250 formou dodávky na klíč se podle údajů dodavatele projektové dokumentace pohybuje kolem 7,94 mil. korun, orientační cena hrubé stavby je 3,97 mil. Kč, v obou případech bez DPH. Cena projektu činí 39 500 Kč včetně DPH.

Zdroj: TOP DOMY 2010, speciál 17


Zeptejte se