Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

G SERVIS CZ, s.r.o.: Domino - Opticky zvětšený obytný prostor (12/2010)


Bungalow 94Půdorysy

Domino je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby na rovinatém pozemku. Jednoduchá dispozice a propojní místností opticky zvětšuje obytný prostor. Noční část je situována do podkroví a vytváří oddělenou klidovou zónu. Dům je zařazen do do nabídky tyůpových projektů v rámci spolupráce společností G SERVIS CZ a VELUX ČR. Podíl druhé jmenované společnosti, specializující se na dodávky střešních oken a zastiňujících doplňků, se pak projevuje vnitřním prostředím plným světla a čerstvého vzduchu, tak nezbytných předpokladů pro zdravý život a zdravé bydlení. Rodinný dům Domino je možné částečně nebo úplně podsklepit, garáž lze osadit ke stěně domu. V prostoru terasy je možné zrealizovat zimní zahradu. Konečné řešení a vybavení domu je zcela výrazem potřeb, přání a možností stavebníka.

Měrná potřeba tepla: Projekt v základní verzi splňuje veškeré normové a legislativní požadavky z hlediska energetické náročnosti. Podle přání zákazníka jej lze upravit pro nízkoenergetický standard s měrnou potřebou tepla menší než 50 kWh/m2 podlahové plochy ročně.

Cena: Základní cena standardního provedení domu Domino formou dodávky na klíč se podle údajů dodavatele projektové dokumentace pohybuje od 2,09 mil. korun, orientační cena hrubé stavby je 1,05 mil. Kč, v obou případech bez DPH. Cena projektu činí 21 000 Kč včetně DPH.

Typ: Domino
Počet místností:
4+1
Zastavěná plocha:
76,0 m2
Podlahová plocha: 111,6 m2
Vhodný počet osob: 4
Obestavěný prostor: 435,0 m3
Minimální rozměr parcely: 20 x 14 m
Sklon střechy: 45 stupňů

Dodavatel: G SERVIS CZ, s.r.o. Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10
Telefon: 236 160 333
E-mail: gservis@gservis.cz, Internet: www.vybersidum.cz

Zdroj: Top DOMY 2011


Zeptejte se