Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Jméno a značka společnosti se stala symbolem spokojenosti tisíců stavebníků (4/2005)


Společnost G SERVIS CZ, s.r.o. se otázce bydlení, projektů a výstavby rodinných domů věnuje již od roku 1995, kdy jako první v České republice uvedla na trh nabídku typových projektů rodinných domů. Společnost GSERVIS CZ tak již jedenáctý rok patří mezi přední firmy působící v oboru stavebnictví. Je i nejvýznamnějším dodavatelem projektů rodinných domů v České republice. Jméno a značka společnosti se stala symbolem spokojenosti tisíců stavebníků.

Společnost GSERVIS je vydavatelem katalogu Rodinné domy - projekty a realizace, který je nejčtenější a nejrozšířenější publikací zabývající se touto problematikou. Celková nabídka společnosti GSERVIS CZ představuje 505 projektových řešení rodinných domů různých velikostí a kategorií včetně domů bytových a řadových.

Novinkou ročníku 2005 je přiložené multimediální CD, které jistě bude zajímavým nástrojem při výběru projektu rodinného domu. Na CD jsou uvedeny veškeré informace vztahující se k jednotlivým domům - tj. fotogalerie, zaměření půdorysů, virtuální otáčení domu, barevné varianty i aktivní výpočet splátek hypotéky od České spořitelny či nabídka realizace domu stavební firmou ze společenství Porotherm dům Wienerberger.

Všechny projekty rodinných domů jsou zpracovány do fáze prováděcího projektu. Projekt splňuje veškeré náležitosti nutné pro jednotlivé fáze výstavby. Tedy jak pro fázi přípravy stavby (územní řízení astavební povolení), tak pro vlastní realizaci stavby. Velký úspěch těchto projektů spočívá v jejich kvalitě, rychlosti dodávky a především v nízké ceně. Volba typového projektu je vhodnou, rychlou a cenově výhodnou formou zajištění projektu rodinného domu.

Přestože se jedná onejucelenější a nejširší nabídku typových projektů rodinných domů na našem trhu, víme, že požadavky stavebníků a konečných uživatelů domu se mohou v detailech či ve způsobu užívání domu od představ projektanta lišit. Pro tyto případy společnost GSERVIS CZ poskytuje individuální poradenství na pracovištích v Třebíči, Praze a Brně. Pro ty zájemce, kteří si z této nabídky z nejrůznějších důvodů nevyberou vhodný rodinný dům, společnost GSERVIS CZ zajistí individuální projekt rodinného domu, který bude splňovat jejich představy a požadavky.

Služby společnosti však nekončí poskytnutím kvalitního projektu rodinného domu. Nabídka je daleko rozsáhlejší. Stavebník může využít služeb společnosti v oblasti přípravy stavby rodinného domu, projektových prací i v oblasti vlastní realizace.

Veškeré informace získáte v publikaci Rodinné domy - projekty a realizace nebo na www.vybersidum.cz.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 236 160 333
G SERVIS CZ, s.r.o.
Hasskova 9, 674 01 Třebíč
Tel.: 236 160 333
Ze sítě Eurotel: 724 282 227
Ze sítě T-Mobile: 732 732 777
gservis@gservis.cz

Zdroj:  časopis REALIT


Zeptejte se