Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Ke každému projektu sleva 40% na okna a vrata (2010)


Připravili jsme pro Vás jedinečnou možnost získat naprosto exkluzivní slevy na kvalitní česká okna

WINDEK PVC STANDARD

 WINDEK PVC STANDARD jsou okna a dveře vyrobené z kvalitních pětikomorových profilů SALAMANDER a izolačních dvojskel či trojskel s plastovými distančními rámečky plněných argonem. Rám a křídlo je vyztuženo 2mm ocelovou pozinkovanou výztuhou. Systém dvou dorazových těsnění nabízí dobré vlastnosti a snadnou údržbu. Technické parametry oken WINDEK PVC STANDARD: profil SALAMANDER, kování Siegenia-AUBI, izolační dvojsklo Ug=1,1 W/m2K, alt. trojsklo Ug = 0,6 W/m2K.

Normstahl

Normstahl je výrobcem garážových vrat, pohonů a příslušenství. Výrobky zaručují nejvyšší bezpečí, maximálního pohodlí a provozní spolehlivost. Vyniká také tvarová a barevná rozmanitost a variabilita. Doslova každý si může vybrat podle svého vkusu, potřeb a možností. Do projektů GSERVIS jsou navrženy vrata s U = 1,0 – 1,6 W/m2K.

 

Stačí pouze poslat e-mail na gservis@gservis.cz nebo zavolat zákaznickou linku 236 160 333 a do sedmi dnů Vám zašleme ZDARMA konkrétní cenovou nabídku s rozpočtem oken a garážových vrat k rodinnému domu z nabídky GSERVIS, a to v několika variantách. K těmto podkladům také obdržíte podrobné technické informace, cenu za montáž, postup pro objednání, a především unikátní kupon garantující nárok na 40 % slevu. Slevu lze uplatnit do 31. 3. 2012.


Zeptejte se