Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

KLASSIK 156 - Klasická okna v podkroví (2010)


Dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, případně mírně svažitý, pozemek. Svými prostory uspokojí nároky čtyř až pětičlenné rodiny. Dispozičně jsou vhodně oddělené denní a noční část objektu. Užitnou hodnotu domu výrazně zvyšují třetí a čtvrtý štít v podkroví, ložnice tak dostávají plnohodnotnou plochu a přímé osvětlení klasickými okny. Na užších parcelách lze dům stavět bez garáže.

RD Klassik 156Půdorys přízemí rodinného domu Klassik 156Půdorys poschodí rodinného domu Klassik 156

TYP: Klassik 156
POČET MÍSTNOSTÍ: 4+1, garáž
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 88,6 m²
PODLAHOVÁ PLOCHA: 133,4 m²
VHODNÝ POČET OSOB: 4-5
OBESTAVĚNÝ PROSTOR: 498,9 m³
MINIMÁLNÍ ROZMĚR PARCELY: 19 x 16 m
SKLON STŘECHY: 40 stupňů

KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ: Standardně jsou obvodové stěny, nosné i nenosné příčky a stropy domů stavěných podle projektové dokumentace od společnosti G SERVIS CZ zhotovené klasickými technologiemi zdění, za použití prvků kompletního cihlového systému. Společnost G SERVIS CZ je partnerem sdružení Porotherm dům Wienerberger. Spolupracuje však i s výrobci pórobetonu a dodává projektová řešení také pro výstavbu za pomoci jejich konstrukčních systémů. Další možností realizace projektů dodávaných společností G SERVIS CZ je technologie montované dřevostavby. Díky propracovaným způsobům výstavby a použití osvědčených materiálů, tak existuje záruka maximální kvality hotového díla.

ENERGETICKÉ PARAMETRY: Jsou závislé na použité technologii a řeší je smlouva s dodavatelem stavby. Například při použití cihelných kvádrů na tepelně izolační maltu za současné aplikace kontaktního zateplovacího systému, dosáhne součinitel prostupu tepla konstrukcí obvodového zdiva hodnoty U=0,28 W/m2K.

ROZSAH STANDARDNÍ DODÁVKY: Společnost G SERVIS CZ dodává kompletní projektovou dokumentaci nezbytnou pro stavební řízení i vlastní realizaci stavby. Tu může eventuálně provést některá z partnerských firem v rámci sdružení Porotherm dům Wienerberger podle své lokální působnosti. Vybrané stavební firmy pokrývající celé území ČR garantují kvalitní realizaci a pevné ceny. Kompletní projektovou dokumentaci společnost G SERVIS CZ dodává do 14 pracovních dnů od doručení objednávky a zaplacení zálohy. Zákazník může využít i možnosti osobního odběru, nebo expresní dodávku do tří pracovních dnů.

MOŽNÝ NADSTANDARD: Spolupráce společnosti G SERVIS CZ se stavebníkem nemusí končit dodávkou projektu. Typový projekt lze po předchozí konzultaci upravit podle přání klienta. Další službou se může stát pomoc při hledání a výběru pozemku, při financování stavby i při její realizaci. CENA: Základní cena standardního provedení domu Klassik 156 formou dodávky na klíč se podle údajů dodavatele projektové dokumentace pohybuje kolem 2,40 mil. korun, orientační cena hrubé stavby je 1,20 mil. Kč, v obou případech bez DPH. Cena projektu činí 21 770 Kč včetně DPH.

Zdroj: TOP DOMY 2010, speciál 17


Zeptejte se