Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Kompletní služby – není důvod chodit jinam, vše najdete u nás!


Rozhodli jste se začít stavět a svůj záměr podtrhli koupí pozemku? Nabízíme vám rozličnou škálu projektů,  které potřebujete k vybudování nového domova. Nyní již nemáte důvod chodit jinam. Jak to myslíme?  Naše portfolium se rozrostlo o tzv. “dvoreček”, na kterém najdete vše, co vám doposud mohlo v G SERVIS nabídce chybět.

Poskytněte nám základní informace a podělte se o představy o budoucím bydlení. Pokud jste vhodný pozemek zatím nenašli, podívejte se do nabídky stavebních pozemků spolupracujících realitních kanceláří. Nabídka projektových řešení vzrostla na 1000. Avšak nelekejte se. Rádi vám pomůžeme v rámci bezplatných konzultací se samotným výběrem a případně i úpravami typového projektu rodinného domu, který doručíme do 10 dnů od objednání.  

Jestliže získáte pocit, že je pro vás rozsah nabídky typových projektů nedostatečný, zpracuje architekt zdarma dle vašich vizí a přání projekt individuální do 22 dnů. Hotový projekt dodáváme v pěti vyhotoveních, z nichž každé obsahuje propracovaný projekt architektury, statiky a detailně zpracované potřebné projekty všech řemesel. Pokud si nedokážete představit vybraný projekt s jinou barvou fasády, typem oken a dlažbou kolem domu, nechte si zpracovat fotorealistickou vizualizaci, jejíž součástí jsou úpravy barevnosti, interiéru a kompletně celé zahrady.

A co víc můžeme nabídnout? Projektant Vám společně s architektem doporučí další vhodné typy objektů na pozemek.  Toužíte po bazénu, jezírku nebo altánu? U nás máte rozhodně z čeho vybírat. Zakreslení relaxačních zón do projektu nejlépe zvládne zahradní architektka, která se vypořádá se všemi úskalími. Nedokážete najít místo, kde budete na pozemku parkovat vaše vozy? Dovolte nám zakomponovat do projektové dokumentace buď místa pro stání nebo přímo garáž pro váš vůz.

Oplocením pozemku nejenže ochráníte dům, ale podtrhnete rovněž jeho celkové vnímání. Stačí zvolit typ plotového pole a pak už jen diktovat požadavky na branku, bránu, zvonek a další, než vám dodáme podrobný prováděcí projekt.

Důležitým dokumentem k udělení stavebního povolení je projekt osazení domu. Ten řeší kromě umístění rodinného domu také napojení na inženýrské sítě a zásady organizace výstavby na vašem pozemku. Nechcete ztrácet čas vyřizováním stavebního povolení? Pak Vám díky nové službě obstaráme všechny povinné části plnohodnotné dokumentace (projekt architektury a statiky, průkaz energetické náročnosti budovy, osazení domu na pozemek atd.), která poslouží pro realizaci stavby a povede k udělení stavebního povolení.

Jsme přesvědčeni, že vybudovat nový domov neznamená jen postavit dům. Vše k Vašemu domečku, najdete na našem “dvorečku”. Nabídku 1000 projektových řešení rodinných domů a širokého sortimentu doplňkových projektů a služeb G SERVIS najdete na www.vybersidum.cz


Zeptejte se