Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Náš domov je tady (2/2007)


Návštěva u klientů

I když manželé Svobodovi byli se svým bytem v panelovém domě, kde už bydleli řadu let a který si zrekonstruovali podle svých představ, spokojeni, přece jen oba toužili po bydlení ve vlastním. Jenže jak se rodina rozrůstala, museli řešit jiné, naléhavější problémy. Děti dorostly, osamostatnily se a každé si našlo i vlastní bydlení. Malé sídliště, v němž stál jejich dům, už dávno nebylo ani malé, ani tiché. Navíc byt i panelák volaly po důkladné obnově. A tak se rozhodli, že svůj dávný sen o vlastním bydlení se pokusí proměnit ve skutečnost.

Začali pozorně sledovat ceny realit, nabídky jednotlivých firem, navštěvovat vzorové domy.

Z několika nabídek to byl vzorový dům firmy G-SERVIS, který jim okamžitě padl do oka. Hledali totiž takový dům, v němž by se mohla scházet celá jejich početná rodina, a přitom aby každému byla zaručena alespoň nejnutnější míra intimity, ale zároveň aby nebyl příliš velký pro dva. Když se jim podařilo získat vhodný pozemek, zbývalo vyřešit poslední, ale tu nejdůležitější otázku - jak a čím jejich projekt finančně zabezpečit.

    

Smlouva v tarifu Atraktiv zaručuje již dnes pro budoucnost úvěr ze stavebního spoření s neměnným úrokem 3,7 % p.a.

Jistou sumu, získanou prodejem dosavadního bytu, měli, ale to na realizaci jejich plánů nestačilo. Nakonec i toto vyřešili, když využili spoření s Liškou. A paní Svobodová nikdy nezapomene dodat, že za všechno vlastně vděčí vnučce Lucince. Ta prý si jednou celé odpoledne prozpěvovala písničku, kterou se právě naučila ve školce. A tak od lišky, která běžela k Táboru…, k Lišce, která jim přinesla peníze, byl už jen krůček. Firma jim vyšla vstříc a na základě jejich přání ještě v plánech pozměnila některé detaily. Teď jsou majiteli domu, který zcela odpovídá jejich přání. K dispozici mají 4 obytné místnosti, obytné podkroví, přistavěnou garáž. Novotou svítící dům na sebe strhává pozornost kolemjdoucích, ale výškou nevybočuje ze starší zástavby, která ho obklopuje, a tak se zdá, jako by tu stál odjakživa. Čím ale poutá pozornost, je krásně upravená a osázená zahrada - chlouba paní domu.

Zdroj: Magazín Liška 2/2007


Zeptejte se