Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Nejnavštěvovanější rodinný dům v ČR. Půl milionu návštěvníků (duben 2002)


“Mám hroznou radost. Do Brna jsme totiž s přítelem přijeli navštívit stavební veletrh IBF, ale též jsme si chtěli vybrat domek. informací na internetu víme, že právě tady jsou krásné baráčky s různými doplňky – přišli jsme sem hledat inspiraci,” svěřila se nám Markéta. Její přítel prozradil, že chtějí výhledově svůj svazek legalizovat a bydlet ve svém rodinném domě. “Chtěli jsme vidět EDEN, o kterém víme pouze z doslechu, na vlastní oči. Tady se dá skutečně vybrat. Na výstavě vidím i dlažbu, oplocení, bazény apod. Je to pěkné, jen mít více peněz,” doplnil Roman Kubát, který se věnuje spediční činnosti.

Chceme Vás informovat o tom, že v průběhu stavebního veletrhu v areálu Eden 3000 se konala radostná událost. Ve vzorovém domě č.3 Klasik 125 firem Hebel a GSERVIS přivítali půl miliontého návštěvníka. Dům Klasik 125 byl slavnostně otevřen na Strojírenském veletrhu v roce 1998 poté co základní stavební kámen byl položen na stavebním veletrhu v 1998. Pro Vaši představu půl milionu lidí, pokud by stáli dva lidé po půl metru, tak by fronta návštěvníků byla dlouhá 250 km. Ve vzorovém domě společnosti GSERVIS byla před letošním stavebním veletrhem provedena úprava vnějšího vzhledu a dům se připravuje na další půl milion návštěvníků.

Půlmiliontým návštěvníkem se stala slečna se stala Markéta Vavřinová z Čelákovic u Prahy doprovázená přítelem Romanem Kubátem. Vítězka obdržela věcné ceny od společností Whirlpool a Tescoma. Společnost GSERVIS vítězce darovala projektovou dokumentaci a podporu při stavbě rodinného domu pokud se rozhodne pro stavbu typu z nabídky GSERVISU.

Jeden z prvních v areálu Eden 3000 BVV Brno, kde dnes stojí již 14 vzorových rodinných domů. Klasik 125 je nejžádanější projekt společnosti GSERVIS v ČR .Ve variantách s garáží a bez garáže i s možností podsklepení Orientační cena stavebního materiálu 1.787.000 Kč, cena hrubé stavby 1.460.401Kč, cena stavby na klíč 2.595.000 Kč. Cena za konkrétní realizaci je závislá na provedení a materiálech ,, které si stavebník vybere. Vzorový dům v Edenu 30000 je proveden v nadstandartním vybavení. Klasiku 125 je do dnešního dne prodáno více než 450 projektů. Vzorový dům je otevřen pro návštěvníky denně od 10 - 18 hod. včetně sobot a nedělí.

Návštěva tohoto vzorového domu může být pro Vás zajímavou inspirací pro řešení bydlení pro Vaši rodinu.

Ing. Jiří Hronovský
GSERVIS
674 01 Třebíč

Firma GSERVIS je největším dodavatelem projektů na výstavbu rodinných domů v České republice. “V Centru vzorových domů EDEN jsme jako první nechali postavit objekt, který přitahuje nejvíce potencionálních zákazníků i diváků. Za čtyři roky jsme v Brně prodali už 450 projektů na rodinný dům Klassik. I proto jsme se rozhodli, že odměníme půl miliontého návštěvníka. V současnosti se z těchto výstavních prostor stalo místo, kde si může zákazník vybrat ze 16 rodinných domů, což je v Evropě ojedinělé,” řekl jednatel této firmy Jiří Vrbka. GSERVIS má v nabídce 150 typů různých rodinných domů a od roku 1996 jich stavební firmy postavily na 3400.


Zeptejte se