Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Nízkoenergetické bydlení na vysoké úrovni. AKTIV HOUSE (02/2011)


Dům Aktiv House

Průlom v moderním bydlení
Pokud do této chvíle nízkoenergetické bydlení znamenalo příliš mnoho kompromisů, pak tato éra končí příchodem aktivního domu Aktiv House od společnosti G SERVIS.

V projektu se podařilo dosáhnout harmonie několika zdánlivě protichůdných cílů, jako je energetická soběstačnost, komfort bydlení a kvalita architektury.

Toho je dosaženo novátorským projektem společnosti G SERVIS v kombinaci s použitím nejnovějších technologií od několika zkušených dodavatelů řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy. Aktiv House je výjimečný nejen svým komfortem a šetrností k životnímu prostředí, ale také trvanlivostí použitých materiálů a zařízení, které řeší mnoho problémů, jež se doposud v této kategorii domů vyskytovaly. Na konstrukční systém je použito obvodové zdivo z pórobetonu Ytong o tloušťce 300 mm, zateplené kontaktním zateplovacím systémem Ytong Multipor tloušťky 200 mm. Spojením těchto materiálů vzniká unikátní pevná vrstva, která vypadá a v mnoha směrech funguje jako homogenní zděná stěna. Kromě toho, že je sendvičové zdivo Ytong + Ytong Multipor z vnější strany mechanicky odolné, netrpí problémy s kondenzací vodní páry jako jiné vícevrstvé konstrukce, je difusně otevřené a nehořlavé. Okna VELUX zase nabízejí světelnou pohodu, pasivní zdroj tepla a skvělou tepelnou izolaci. Další teplo, jeho rekuperaci, přívod čerstvého vzduchu a solární systém obstarává špičkové vybavení společnosti REGULUS. Elektrickou energii pro všechny vaše aktivity dodává fotovoltaický systém.

Rodinný dům Aktiv House je řešením pro každého, kdo myslí na budoucnost a na koncept moderního, trvale udržitelného nízkonákladového bydlení. Je zárukou, že bude držet krok s dobou po mnoho generací. Více informací naleznete na www.vybersidum.cz nebo obdržíte na zákaznické lince 236 160 333.

Zdroj: EKO BYDLENÍ 2/2011


Zeptejte se