Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Odborníci i veřejnost vybírali nejlepší domy (19. 4. 2006)


Anketu Top domy vyhlásil už počtvrté měsíčník Dům a zahrada. Podle podlahové plochy byly nominované domy rozděleny do tří kategorií - do 130, do 200 a nad 200 metrů čtverečních. „Vybrali jsme pět domů do každé kategorie,“ říká šéfredaktor Michal Babor. O vítězi rozhodovala odborná porota složená z projektantů, architektů, redaktorů časopisu a také veřejnost, a to prostřednictvím internetu a krátkých textových zpráv.
„Výsledky jsou zajímavé, ale nikoli překvapivé: zvítězily známé společnosti, některé dokonce získaly ocenění už v minulých letech,“ říká Michal Babor a dodává, že kromě uživatelských vlastností domů byl při výběru kladen velký důraz i na ty energetické. Domy jsou totiž do soutěže vybírány i podle svých tepelně izolačních parametrů a energetické náročnosti.

Domino

DominoV kategorii do 130 metrů čtverečních podlahové plochy ocenila odborná porota nejvýše projekt Domino od společnosti GSERVIS CZ. Dům má dispozici 4+1 a podlahovou plochu 110,6 metru čtverečního. Menší domek je vhodný do nízké okolní zástavby, pro rovinatý, případně mírně svažitý pozemek. V přízemí domu je kuchyň, obývací pokoj s jídelnou a koupelna. V podkroví je ložnice, dva pokoje a další koupelna. Základní cena standardního provedení domu na klíč se pohybuje kolem 1,74 milionu korun včetně DPH.

Zdroj: Mladá fronta DNES (19.4. 2006)


Zeptejte se