Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Pasivní dům GS PASIV 2 boduje u odborníků i veřejnosti


Plánujete nové a nízkonákladové bydlení, neradi riskujete a sázíte na doporučení odborníků? Jestliže ano, je pro vás projekt multi-komfortního domu GS PASIV 2 od společnosti G SERVIS tím nejlepším řešením, neboť sbírá nejen ocenění odborné veřejnosti, ale pochvalují si ho také jeho obyvatelé.


Rodinný dům GS PASIV 2 se právě stal čerstvým držitelem prestižního titulu TOP DŮM 2011 v kategorii domů pasivního energetického standardu. Ocenění mu udělila odborná porota, která kladla vysoké nároky ve smyslu užitné hodnoty vybraných domů, jejich architektonického ztvárnění a technických parametrů, přičemž zásadním ohledem byla také nízká spotřeba energie.

O velké spokojenosti odborné poroty s rodinným domem GS PASIV 2 svědčí i prohlášení, že projekt domu GS PASIV 2 je možno směle zařadit mezi jednu z nejlepších typových staveb, která splní vysoké nároky na úroveň nového domova.

GS PASIV 2 je domem větší velikosti, který se řadí do kategorie domů do 200 m2. Jeho dispozice a architektonické řešení jsou navrženy s ohledem na nízkou energetickou náročnost. Tento rodinný dům má velice jednoduchý tvar se čtvercovým půdorysem, který je ukrytý pod stanovou střechou s použitím pálené střešní krytiny TONDACH. Dům vás na první pohled zaujme kontrastní kombinací dřeva a fasádní omítky, jeho jižní část je opatřena prosklenými stěnami. Styl objektu budí více městský dojem, avšak dokonale zapadne také do scenérie venkova. Dům má jednoduchý čtvercový půdorys se dvěma nadzemními podlažími a hodí se spíše pro rovinatý, případně mírně svažitý pozemek. Na konstrukci domu je použitý systém POROTHERM, zateplený kontaktním zateplovacím systémem ISOVER EPS GreyWall. Stropní konstrukce je tvořena ze systému POROTHERM Miako s železobetonovou nadbetonávkou. Schodiště je navrženo jako železobetonový monolit. Okna v domě jsou dřevohliníková a zasklená izolačními trojskly. Hlavním zdrojem energie rodinného domu GS PASIV 2 je tepelné čerpadlo CTC EcoAir od společnosti REGULUS s akumulační nádrží s elektrickým topným tělesem jako doplňkovým zdrojem energie. Vytápěcí systém je nízkoteplotní s podlahovým topením TOP Heating. Větrání a výměnu vzduchu v domě zajišťuje rekuperační jednotka Sentinel Kinetic REGULUS. S tímto systémem se měrná potřeba tepla na vytápění domu dostává pod 15 kWh/m2/rok. Podrobnější nabídku projektu a informace naleznete na www.vybersidum.cz

Multi-komfortní rodinný dům GS PASIV 2 pochází z nabídky 950 projektových řešení společnosti G SERVIS, která je již druhé desetiletí předním dodavatelem projektů rodinných domů v ČR. Společnost G SERVIS svým zákazníkům dodává kompletní
dokumentaci pro provedení stavby, včetně všech řemesel, a dokáže zpracovat všechny vaše požadavky a úpravy na dům. Zákazníci mohou s projektem domu obdržet i nutnou dokumentaci pro zahájení stavebního řízení, jejíž součástí jsou projekt osazení domu, průkaz energetické náročnosti budovy a měření radonu.


Zeptejte se