Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Sen na dosah (léto 2005)


Toužíte bydlet ve vlastním rodinném domě? Pominu-li otázku pozemku, nevyhnete se složitému rozhodování o tom, jak by měl váš vysněný dům vypadat. Co vše by měl správný rodinný dům obsahovat, bude architektonické řešení domu vyhovující pro naši rodinu, budou navrhované prostory dostatečné, budeme se v domě cítit příjemně? Otázky, na které si musíte odpovědět, za vás mohou vyřešit společnosti zabývající se profesionálně kulturou bydlení.

AlfaOtázce bydlení, projektům a výstavbě rodinných domů se věnuje již od roku 1995 například společnost G SERVIS CZ, s.r.o. z Třebíče. Ta jako první v České republice uvedla na trh nabídku typových projektů rodinných domů a patří mezi přední firmy působící v oboru stavebnictví a je zároveň nejvýznamnějším dodavatelem projektů rodinných domů v České republice.

GSERVIS vydává katalog Rodinné domy - projekty a realizace, který je nejčtenější a nejrozšířenější publikací zabývající se touto problematikou. Celková nabídka katalogu 2005 představuje 505 projektových řešení rodinných domů různých velikostí a kategorií včetně domů bytových a řadových.

Novinkou zmíněného ročníku katalogu je přiložené multimediální CD, na kterém jsou uvedeny veškeré informace vztahující se k jednotlivým domům. Naleznete na něm fotogalerii, zaměření půdorysů, domem můžete virtuálně otáčet, volit barevné varianty a v neposlední řadě si můžete vypočítat výše splátek hypotéky od České spořitelny.

Všechny projekty rodinných domů jsou zpracovány do fáze prováděcího projektu. Projekty splňují veškeré náležitosti nutné pro jednotlivé fáze výstavby. Tedy jak pro fázi přípravy stavby (územní řízení a stavební povolení), tak pro vlastní realizaci stavby. Velký úspěch těchto projektů spočívá v jejich kvalitě, rychlosti dodávky a především v nízké ceně. Volba typového projektu je vhodnou, rychlou a cenově výhodnou formou zajištění projektu rodinného domu.

Veškeré informace získáte v publikaci Rodinné domy - projekty a realizace nebo na www.vybersidum.cz.

Zdroj: Cobra Magazín (léto 2005)


Zeptejte se