Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

SPEKTRUM - Kreace v městském stylu (2010)


Zajímavý a esteticky velmi vydařený dům! Svým pojetím je vhodný spíše do městské vilové zástavby. Těleso objektu je zcela běžné, na čtvercovém půdorysu je vztyčena stanová střecha. Ale jinak dům obsahuje potenciál velmi kreativní dispozice. Celá stavba se nese v příjemném duchu světlého interiéru, otevřeného schodišťovou halou a stírajícího franice mezi podlažími.

RD SpektrumPůdorys přízemí rodinného domu SpektrumPůdorys poschodí rodinného domu Spektrum

TYP: Spektrum
POČET MÍSTNOSTÍ: 5+kk
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 100,2 m²
PODLAHOVÁ PLOCHA: 148,8 m²
VHODNÝ POČET OSOB: 4-5
OBESTAVĚNÝ PROSTOR: 765,0 m³
MINIMÁLNÍ ROZMĚR PARCELY: 18 x 18 m
SKLON STŘECHY: 22 stupňů


KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ: Standardně jsou obvodové stěny, nosné i nenosné příčky a stropy domů stavěných podle projektové dokumentace od společnosti G SERVIS CZ zhotovené klasickými technologiemi zdění, za použití prvků kompletního cihlového systému. Společnost G SERVIS CZ je partnerem sdružení Porotherm dům Wienerberger. Spolupracuje však i s výrobci pórobetonu a dodává projektová řešení také pro výstavbu za pomoci jejich konstrukčních systémů. Další možností realizace projektů dodávaných společností G SERVIS CZ je technologie montované dřevostavby. Díky propracovaným způsobům výstavby a použití osvědčených materiálů, tak existuje záruka maximální kvality hotového díla.

ENERGETICKÉ PARAMETRY:Jsou závislé na použité technologii a řeší je smlouva s dodavatelem stavby. Například při použití cihelných kvádrů na tepelně izolační maltu za současné aplikace kontaktního zateplovacího systému, dosáhne součinitel prostupu tepla konstrukcí obvodového zdiva hodnoty U=0,28 W/m2K.

ROZSAH STANDARDNÍ DODÁVKY: Společnost G SERVIS CZ dodává kompletní projektovou dokumentaci nezbytnou pro stavební řízení i vlastní realizaci stavby. Tu může eventuálně provést některá z partnerských firem v rámci sdružení Porotherm dům Wienerberger podle své lokální působnosti. Vybrané stavební firmy pokrývající celé území ČR garantují kvalitní realizaci a pevné ceny. Kompletní projektovou dokumentaci společnost G SERVIS CZ dodává do 14 pracovních dnů od doručení objednávky a zaplacení zálohy. Zákazník může využít i možnosti osobního odběru, nebo expresní dodávku do tří pracovních dnů.

MOŽNÝ NADSTANDARD: Spolupráce společnosti G SERVIS CZ se stavebníkem nemusí končit dodávkou projektu. Typový projekt lze po předchozí konzultaci upravit podle přání klienta. Další službou se může stát pomoc při hledání a výběru pozemku, při financování stavby i při její realizaci.

CENA: Základní cena standardního provedení domu Spektrum formou dodávky na klíč se podle údajů dodavatele projektové dokumentace pohybuje kolem 3,67 mil. korun, orientační cena hrubé stavby je 1,83 mil. Kč, v obou případech bez DPH. Cena projektu činí 33 380 Kč včetně DPH.

Zdroj: TOP DOMY 2010, speciál 17


Zeptejte se