Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Ve svém se zouváme


Už uplynulo hodně vody od natočení videa ve vzorovém domě firmy GSERVIS na brněnském výstavišti. Dům Klassik 125 nesl tehdy transparent: Nejnavštěvovanější rodinný dům v Čechách. Asi mu to prvenství zůstalo, když na letitý článek dodnes reagujete.

"Asi ani nemusíme dodávat, že veskrze pozitivně. Píšete, že byste měli zájem si takový dům postavit, že by Vás zajímala videoprohlídka, nebo alespoň více detailních fotek. Naposledy včera .... Proč ne, pane čtenáři! Možná tím urychlíme i rozhodnutí manželů Kořínkových nebo jiného z našich návštěvníků. Kromě toho je co nového ukázat, protože projektant a stavitel – firma GSERVIS Třebíč - úplně změnil jeho interiér. Nebudeme dlouho povídat, dívejte se a kochejte se. Všechny fotky se dají kliknutím zvětšit. Ostatně do Brna do areálu EDEN 3000 to taky není daleko!

Není nad to, vidět vše na vlastní oči...

Jak vypadal dům předtím?

Jestli jste zvědaví, jak ten domeček vypadal v roce 2003 touto dobou, můžete si porovnat změnu. Buď v článku „Boty zouvat nemusíte“, nebo ve videoprezentaci, která vznikla v téže době a byla sestříhaná i pro prezentaci firmy GSERVIS Třebíč. Tato projektová společnost největší svého druhu u nás má autorská práva nejen na projekt rodinného domu typu Klassik 125, o němž je tu dnes řeč, ale i na dalších 504 typových projektů, jejichž počet každoročně rozšiřuje, inovuje a vydává formou katalogů. Jak to vypadá, budeme muset firmě i našim čtenářům slíbit, že i to video přetočíme, nejlépe již v nové lokalitě, kde vyroste další vzorový dům. Tentokrát to má být v Praze, někde v oblasti Černého Mostu.

Ani tam se při návštěvě boty zouvat nebudou!

P.S.
Než jsme těch pár řádků dopsali a článek pustili, přišlo poděkování za poslané snímky připravené do tohoto článku s krásným závěrem pana Jindřicha: ... už se těším jak se budu zouvat v novém domečku.

Zdroj  www.vseprobydleni.cz


Zeptejte se