Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vyberte si svůj typ


Katalog Rodinné domy - projekty a realizace Komunikace mezi architektem a klientem často nenachází společnou notu. Každý člověk je osobnost a individualita, co se líbí jednomu, o to by druhý ani nezavadil. Uspokojit nároky všech se již jedenáct let úspěšně snaží společnost GSERVIS CZ. Po roce opět představuje bezmála pětisetstránkovou publikaci s názvem Rodinné domy – projekty a realizace, ve které zájemce o pořízení vlastního bydlení najde 303 úspěšných projektů a také množství užitečných rad pro výstavbu rd. Nechybí ani prezentace firem působících ve stavebnictví.

ArieSpolečnost GSERVIS CZ se za dobu svého působení stala nejvýznamnějším dodavatelem projektů rodinných domů v České republice. Kromě toho se právem řadí mezi přední firmy, které působí v celém oboru stavebnictví. Svým klientům předkládá jak typové projekty rodinných domů, tak množství projektů řešených individuálně.
Zabývá se poradenskou činností a poskytuje služby z oblasti přípravy stavby rodinného domu. Samozřejmostí jsou služby z oblasti realizace vlastní stavby. V obsáhlé publikaci lze najít všechny projekty i v zrcadlových obrazech, čímž se základní nabídka zdvojnásobuje. Nabízí se tu tedy 606 projektových řešení rodinných domů včetně bytového domu a vila domu. Domy jsou představeny na samostatných stránkách včetně přehledných půdorysů, nejrůznějších pohledů a základního popisu.

Publikace Rodinné domy – projekty a Rostoucí dům BPrealizace je jednoduchým návodem pro každého, kdo o stavební tématiku projeví zájem. Najde tu množství jednoduše a srozumitelným jazykem podaných rad a návodů, jak postupovat v rozsáhlém a vcelku složitém procesu stavby od začátku do úspěšného konce.
U každého z nabízených projektů jsou uvedeny nejen základní technické parametry, ale navíc také to, co není jinde až tak samozřejmé – orientační cena dodávky na klíč. K tomu, již podstatně přesněji, je uvedena cena hrubé stavby podle typové dokumentace a také cena materiálu.

Uno 2Každý začátek je stejný, tady začíná výběrem projektu od společnosti GSERVIS. Pak pokračuje již známý kolotoč okolo financování stavby, výstavba hrubé stavby, zavedení instalací, kompletace domu, založení zahrady, uspořádání vnitřních dispozic, vybavení interiéru a mnoho dalších skutečností, které se nevyhnou žádnému investorovi. Nejdůležitější fází by měl být ovšem výběr vhodného pozemku.
Pro ty, jejichž peněženky netíží věčný průvan, je samozřejmostí exkluzivní parcela a na ní exkluzivní, netypový dům. Převážná většina stavebníků se ovšem pohybuje ve zcela jiných vodách. Při budování rodinného domku mají v podstatě stejné potřeby a nároky. Na malých pozemcích touží vybudovat především menší, účelný dům, a tak je stavba domu podle typového projektu v zásadě ideálním řešením, které by mu mělo pomoci překonat všechny obtíže.

S projekty od společnosti GSERVIS CZ bude mít stavebník jistotu, že ho při výstavbě domu nečeká žádné nemilé překvapení a že vše bude probíhat podle předem dokonale připraveného scénáře. GSERVIS se snaží splnit představy každého investora, navíc mu ušetří nemalé finanční prostředky za projektové řešení. Při individuální stavbě se cena projektu pohybuje ve stotisícových částkách, což tady neplatí. Nejdražší projektová řešení od GSERVISU v kompletní sadě pro stavební řízení i vlastní realizaci stavby se pohybují okolo 35 tisíc korun. Tato cena platí v případě domů, jejichž stavba na klíč přesáhne cenu šest milionů korun.

DuetTrend 270

Zdroj: Dům a zahrada (březen 2006)


Zeptejte se