Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Altán 06, projekt


Projekt Altán 06 - foto

Základní parametry projektu

zastavěná plocha39,1 m²
obestavěný prostor137,5 m³
užitková plocha přízemí31,7 m²
výška hřebene střechy3,63 m
sklon střechy15°

Altán 06 nabízí možnosti aktivního odpočinku a relaxace (sauna), ale je vhodný i pro pořádání společenských akcí (kuchyňský kout, sklad, krb s grilem a posezení pro osm hostů). Tento altán je vhodné umístit k venkovnímu bazénu, který je ideálním doplňkem k sauně. Díky svému vzhledu může být jak v blízkosti tradičních tak i moderních rodinných domů.
V orientační ceně altánu není započítáno vybavení kuchyně, sauna a krb. Volba konkrétního typu vybavení je ponechána na investorovi. Více informací o ceně viz. popis orientační ceny altánů.

Vojtěch Carda
samostatný projektant projektu Altán 06
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami projektu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.