Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bungalow 12, bungalov


Projekt bungalovu Bungalow 12 - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice3+1
zastavěná plocha138,4 m²
obestavěný prostor569,4 m³
celková užitná plocha102,6 m²
užitná plocha přízemí102,6 m²
výška hřebene střechy4,88 m
sklon střechy22°
orientace hl. vstupuS,SV,V,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Bungalow 12 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Bungalow 12 je dům malé velikostní kategorie pro 3-4 člennou rodinu, přičemž tvarem půdorysu je vhodný na parcely o šířce minimálně 20 m s nižší okolní zástavbou. Realizačně se jedná o levnou a jednoduchou stavbu bez stropní konstrukce, noční a denní část domu jsou oddělené. Na užších pozemcích se dá oddělit garáž a lze ji postavit jako samostatný objekt před obytným domem. Podsklepení se dá řešit umístěním schodů (žebříkové) místo komory, případně vnějšími schody.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant bungalovu Bungalow 12
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.