Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bungalow 51, bungalov


Projekt bungalovu Bungalow 51 - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha139,5 m²
obestavěný prostor669,7 m³
celková užitková plocha113,7 m²
užitková plocha přízemí113,7 m²
výška hřebene střechy5,98 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Bungalow 51 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Bungalow 51 je dům střední velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, je vhodný do rovinatého, resp. mírně svažitého terénu. Svým vnitřním prostorem uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny, dispozičním řešením je vhodně oddělená noční a denní část domu. Podkroví je možné využít jako další skladový prostor. Svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohyblivostí, v případě větších svahových nerovností je možné v suterénu umístit garáž. Velmi jednoduchá a rychlá výstavba.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant bungalovu Bungalow 51
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.