Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bungalow 53, bungalov


Projekt bungalovu Bungalow 53 - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha147,3 m²
obestavěný prostor669,7 m³
celková užitková plocha115,5 m²
užitková plocha přízemí115,5 m²
výška hřebene střechy5,49 m
sklon střechy22°
orientace hl. vstupuS,SV,V,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Bungalow 53 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Bungalow 53 je dům střední velikostní kategorie = je vhodný pro 4-5 člennou rodinu = tvarem půdorysu je vhodný na parcely o šířce min. 18m s nižší okolní zástavbou = noční a denní část domu je oddělená = při dispozičních změnách a dostatečné šířce pozemku je možné na levé straně domu přistavět garáž = podsklepení lze řešit přizpůsobením rozměrů a umístění schodů na místě komory

Jan Hloušek
samostatný projektant bungalovu Bungalow 53
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.