Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bungalow 72, bungalov


Projekt bungalovu Bungalow 72 - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice3+1
zastavěná plocha102,0 m²
obestavěný prostor402,0 m³
celková užitková plocha74,3 m²
užitková plocha přízemí74,3 m²
výška hřebene střechy4,66 m
sklon střechy22°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Bungalow 72 je založen na konstrukčním systému YTONG.

Bungalow 72 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý, případně mírně svažitý terén. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky 3-4 členné rodiny. Dům je svým bezbariérovým řešením vhodný pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Podkroví je neobytné - lze ho však využít jako další skladovací prostor. Možnost výstavby na menších stavebních pozemcích, finančně nenáročná a technicky velmi jednoduchá a rychlá výstavba.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant bungalovu Bungalow 72
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.