Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bungalow 85, bungalov


Projekt bungalovu Bungalow 85 - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha146,8 m²
obestavěný prostor652,5 m³
celková užitková plocha118,3 m²
užitková plocha přízemí110,9 m²
výška hřebene střechy5,41 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuJV,J,JZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Bungalow 85 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Bungalow 85 je dům střední velikostní kategorie = je vhodný do nízké okolní zástavby = svým řešením uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny = svým bezbariérovým řešením je vhodný pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností = neobytné podkroví - lze využít jako další skladovací prostor = zvlášností domu je vkusně tvarovaná střecha = je vhodný pro rovinatý, případně mírně svahovitý terén = možnost výstavby i na užších stavebních pozemcích

Jan Hloušek
samostatný projektant bungalovu Bungalow 85
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.