Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Elite, bungalov


Projekt bungalovu Elite - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice5+1
zastavěná plocha177,28 m²
obestavěný prostor898,25 m³
celková užitková plocha163,6 m²
užitková plocha přízemí163,6 m²
výška hřebene střechy4,3 m
sklon střechy
orientace hl. vstupuS,S,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Elite je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Jedná se o přízemní dům střední velikostní kategorie s odstupňovanou plochou střechou, vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý terén. Dům má krytý vstup a dostatečně velké zádveří s úložnými prostory. Hlavní komunikační prostor tvoří centrální dělená chodba, která spojuje všechny místnosti. Denní zónu tvoří otevřená dispozice obývacího pokoje a kuchyně s přístupem na krytou terasu.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant bungalovu Elite
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.