Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Eso Plus, rodinný dům


Projekt rodinného domu Eso Plus - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha96,0 m²
obestavěný prostor572,5 m³
celková užitková plocha96,6 m²
užitková plocha přízemí50,9 m²
užitková plocha podkroví45,7 m²
výška hřebene střechy7,23 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,Z,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Eso Plus je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Eso Plus je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Přízemí má otevřenou dispozici s interiérově řešeným schodištěm, noční část domu je osazena do podkroví. Garáž je širší s otevřeným krovem pro možné uložení věcí.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, v místě stolování lze k domu z boku umístit zimní zahradu, dům lze realizovat bez garáže, dům je možno podsklepit.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant rodinného domu Eso Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.