Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Expo, rodinný dům


Projekt rodinného domu Expo - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha97,5 m²
obestavěný prostor644,4 m³
celková užitná plocha143,4 m²
užitná plocha přízemí68,3 m²
užitná plocha podkroví75,1 m²
výška hřebene střechy6,82 m
sklon střechy12°
orientace hl. vstupuV,JV,J

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Expo je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Expo je dům střední velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby a pro rovinatý popř. mírně svažitý pozemek. Dům je moderně architektonicky řešen.

Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, parkování vozidla je možno řešit suchým stáním - pergolou situovanou na boční stěně domu, dům je možno podsklepit.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant rodinného domu Expo
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.