Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Fenix, rodinný dům


Projekt rodinného domu Fenix - foto

Základní parametry domu

dispozice3+1
zastavěná plocha49,0 m²
obestavěný prostor320,0 m³
celková užitková plocha69,8 m²
užitková plocha přízemí36,2 m²
užitková plocha podkroví33,6 m²
výška hřebene střechy7,1 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Fenix je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Fénix je dům ekonomické kategorie, nenáročná a rychlá výstavba. Dům je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek, jednoduchá dispozice domu a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor: Noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, na boční stranu objektu možno umístit suché stání pro vozidlo, resp. garáž, u ložnic v podkroví je možno zrealizovat balkon.
Dům je zařazen do nabídky programu POROTHERM DŮM Wienerberger - kategorie ekonomické domy.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Fenix
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.