Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Galant, rodinný dům


Projekt rodinného domu Galant - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha132,5 m²
obestavěný prostor874,0 m³
celková užitková plocha180,1 m²
užitková plocha přízemí108,3 m²
užitková plocha podkroví71,8 m²
výška hřebene střechy7,8 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Galant je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Galant je dům střední velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý, popřípadě mírně svažitý pozemek. Propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor, noční klidová část domu je osazena do podkroví, zimní zahrada prosvětluje obytný prostor přízemí.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, zrušením průchodu do garáže v zádveří získáme prostor pro osazení šatny nebo WC, místo WC je pak možno osadit šatnu nebo spíž s přístupem z haly, zrušením garáže získáme prostor pro další pokoj - vstup z haly, dům je možno podsklepit.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Galant
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.