Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Hit 1, rodinný dům


Projekt rodinného domu Hit 1 - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha88,23 m²
obestavěný prostor412,8 m³
celková užitková plocha117,7 m²
užitková plocha přízemí70,7 m²
užitková plocha podkroví47,0 m²
výška hřebene střechy7,5 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Hit 1 lze objednat v těchto variantách konstrukčních systémů:
YTONG, Porotherm.

Hit je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby a je vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena do podkroví, z boční strany je navrženo suché stání pro vozidlo.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, dům je možno realizovat bez suchého stání, nebo suché stání je možno nahradit garáží, dům je možno podsklepit.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Hit 1
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.