Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Horizont 64, rodinný dům


Projekt rodinného domu Horizont 64 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha150,4 m²
obestavěný prostor1 150,0 m³
celková užitková plocha216,3 m²
užitková plocha přízemí94,3 m²
užitková plocha podkroví76,1 m²
výška hřebene střechy7,3 m
sklon střechy17°
orientace hl. vstupuS,SV,V,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Horizont 64 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Horizont 64 je dům větší velikostní kategorie = je vhodný pro širší a prostornější pozemek = hmota domu je výrazně členěná do třech celků, přičemž ve středu dominuje poschoďová část domu = mansardová střecha výrazně snižuje výšku domu a umožňuje ho osadit i mezi nižší zástavbu = při přesunutí garáže do suterénu, je možno uvolněný prostor využít jako místnost s přístupem přes chodbu v místě komory

Jan Hloušek
samostatný projektant rodinného domu Horizont 64
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.