Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Impuls, rodinný dům


Projekt rodinného domu Impuls - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha112,5 m²
obestavěný prostor727,0 m³
celková užitková plocha185,4 m²
užitková plocha přízemí84,7 m²
užitková plocha podkroví100,7 m²
výška hřebene střechy7,37 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuSV,V

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Impuls je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Impuls je dům střední velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek a je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty, noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, dům je možno částečně nebo úplně podsklepit, v místě terasy je možno umístit zimní zahradu, garáž je možno osadit ke schodišťové stěně s částečným výškovým zapuštěním - možnost průchodu pod schodišťovým ramenem, na boku domu možno osadit suché stání.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Impuls
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.