Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Kanton, bungalov


Projekt bungalovu Kanton - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha135,8 m²
obestavěný prostor629,0 m³
celková užitková plocha108,9 m²
užitková plocha přízemí108,9 m²
výška hřebene střechy5,0 m
sklon střechy20°
orientace hl. vstupuJ,V,JV,J,JZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Kanton je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Dům KANTON je střední velikostní kategorie, který nabízí maximální komfort pro rodinné bydlení. Hlavní obytný prostor obývacího pokoje je situován na prosluněnou jihozápadní stranu, což zabezpečuje dostatečný přísun slunce. Denní a noční část je vhodně oddělena. V domě se nachází dostatečně prostorná technická místnost. Hlavní předností tohoto domu je jeho dispozice, která umožňuje jeho stavbu na pozemcích s jižním i severním vstupem.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant bungalovu Kanton
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.