Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Karmen, rodinný dům


Projekt rodinného domu Karmen - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha75,4 m²
obestavěný prostor481,3 m³
celková užitková plocha116,2 m²
užitková plocha přízemí60,8 m²
užitková plocha podkroví55,4 m²
výška hřebene střechy7,28 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuV,JV,J

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Karmen je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Karmen je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby a do rovinatého respektive mírně svahovitého terénu. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny. Denní část domu umístěná do přízemí je řešená velkoprostorově, noční část se nachází v podkroví domu. Dům je možno podsklepit.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Karmen
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.