Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Klassik 157, rodinný dům


Projekt rodinného domu Klassik 157 - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha107,2 m²
obestavěný prostor591,6 m³
celková užitná plocha153,6 m²
užitná plocha přízemí86,7 m²
užitná plocha podkroví66,9 m²
výška hřebene střechy6,9 m
sklon střechy30°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Klassik 157 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Klassik 157 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, je vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 5-6 členné rodiny, je ho možné částečně nebo úplně podsklepit. Na užších parcelách je možné dům stavět bez garáže, obytné podkroví slouží jako noční část, denní se nachází v přízemí rodinného domu.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant rodinného domu Klassik 157
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.