Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Milenium 225, rodinný dům


Projekt rodinného domu Milenium 225 - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha71,5 m²
obestavěný prostor520,3 m³
celková užitková plocha112,9 m²
užitková plocha přízemí59,7 m²
užitková plocha podkroví53,2 m²
výška hřebene střechy7,57 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Milenium 225 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Milenium 225 je dům menší velikostní kategorie, je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Svým vnitřním prostorem uspokojí nároky 4-5 členné rodiny. Na boční straně po vypuštění okenního otvoru je možno řešit garáž. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna. Dům je vhodný pro rovinatý, případně mírně svahovitý terén.
Doporučené úpravy: propojením kuchyně s obývacím pokojem je možné vytvořit velkoprostorový interiér, dům je možno podsklepit.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant rodinného domu Milenium 225
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.