Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Montreal 4J Plus, rodinný dům


Projekt rodinného domu Montreal 4J Plus - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha105,7 m²
obestavěný prostor756,3 m³
celková užitná plocha158,7 m²
užitná plocha přízemí82,7 m²
užitná plocha podkroví76,0 m²
výška hřebene střechy7,8 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuJ,JV,J,JZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Montreal 4J Plus je založen na konstrukčním systému Porotherm.

MONTREAL 4J PLUS vychází z domu MONTREAL 4, který doplňuje o garáž pro jedno vozidlo a nabízí velkorysejší ložnicové patro se samostatným rodičovským blokem s vlastní koupelnou a šatnou. Druhá koupelna v patře naznačuje vyšší standard bydlení. Obývací pokoj má ideální téměř čtvercovou proporci. Schodiště do patra je navrženo jednoramenné s přístupem přes posuvné dveře.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Montreal 4J Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.