Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Montreal 4S Plus, rodinný dům


Projekt rodinného domu Montreal 4S Plus - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha105,7 m²
obestavěný prostor756,3 m³
celková užitná plocha158,8 m²
užitná plocha přízemí82,8 m²
užitná plocha podkroví76,0 m²
výška hřebene střechy7,8 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuS,S,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Montreal 4S Plus je založen na konstrukčním systému Porotherm.

MONTREAL 4S PLUS je alternativou k domu MONTREAL 4J PLUS. Hlavní fasáda s dominantními prosklenými plochami obývacího pokoje je zde protilehlá vstupu do domu. Garáž je dostatečně hluboká a umožňuje tak instalaci kotle a dalších technických zařízení v jejím prostoru. Prostor pod schodištěm je využit jako spíž. Oba dětské pokoje jsou identické s okny vždy do dvou fasád.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Montreal 4S Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.