Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Opál, rodinný dům


Projekt rodinného domu Opál - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha97,0 m²
obestavěný prostor597,9 m³
celková užitná plocha142,37 m²
užitná plocha přízemí73,5 m²
užitná plocha podkroví66,3 m²
výška hřebene střechy7,3 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuS,SV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Opál je založen na konstrukčním systému YTONG.

Opál je dům menší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý nebo mírně svahovitý terén. Dům je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Noční část domu je osazena do podkroví. Propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor, místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, přístavba garáže z boku s výškovým zapuštěním - zastřešení plochou střechou, stání vozidla je možno osadit vpravo od vstupu před domem, dům je možno podsklepit.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant rodinného domu Opál
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.