Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Optimal, rodinný dům


Projekt rodinného domu Optimal - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha140,0 m²
obestavěný prostor806,3 m³
celková užitková plocha182,4 m²
užitková plocha přízemí92,5 m²
užitková plocha podkroví89,9 m²
výška hřebene střechy7,7 m
sklon střechy37°
orientace hl. vstupuS,SV,Z,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Optimal je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Optimal je dům střední velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Dům je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor. Noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, dům je možno z důvodu šířky pozemku řešit bez garáže, úpravou koupelny můžeme získat průchod do garáže, dům je možno podsklepit.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Optimal
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.