Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Opus, rodinný dům


Projekt rodinného domu Opus - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha84,5 m²
obestavěný prostor514,1 m³
celková užitková plocha131,6 m²
užitková plocha přízemí67,9 m²
užitková plocha podkroví63,7 m²
výška hřebene střechy6,9 m
sklon střechy30°
orientace hl. vstupuSV,V,JV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Opus je založen na konstrukčním systému YTONG.

Opus je dům menší velikostní kategorie, je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Dům je vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 5-6 členné rodiny. Obytné podkroví slouží jako noční část, denní se nachází v přízemí rodinného domu.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obrazu, na boční straně domu je možno osadit garáž nebo suché stání pro auto, dům je možno podsklepit.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Opus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.